misgav-logo

צוות

בצוות המורים אנשים שחינוך עבורם הוא שליחות ודרך חיים

חברי הצוות מבטאים בדרכים שונות את אמונתנו המשותפת שכל ילד וכל אדם נולד יחיד ומיוחד, ושזכותנו ותפקידנו להוביל את הילדים בבטחה בשנות הגדילה וההתבגרות. משימתנו היא לעודד תהליכים אשר יאפשרו לילדים להגיע לחייהם הבוגרים עם הכלים הנדרשים לאדם כדי לקיים אורח חיים בריא וחיובי, שיש בו חוסן פנימי, עצמאות מחשבתית, והמאפשר לממש את זכות הבחירה.

צוות המורים
אורי פרי

אורי פרי

צוות ניהול

אורי פרי

רות סלומון

רות סלומון

צוות ניהול
ומחנכת חבורות מעגל השותפות (ז')

רות סלומון

עומר קלוגמן

עומר קלוגמן

צוות ניהול
מחנך חבורת לומדי העצמיות (ח')
ומורה לניווט ספורטיבי

עומר קלוגמן

שפרה תומס

שפרה תומס

מחנכת חבורת ברי לבב (א')
ואחראית תחום רישום וקליטה

שפרה תומס

איריס זלזנר

איריס זלזנר

מחנכת חבורת ברי לבב (א')
ומורה למתמטיקה

איריס זלזנר

וופא דבאח

וופא דבאח

סייעת חבורת ברי לבב (א')

וופא דבאח

טל דמתי רגב

טל דמתי רגב

מחנכת חבורת מחברי הפסיפס (ב')

טל דמתי רגב

סוזאן שקור

דפנה טמלר

מחנכת חבורת מחברי הפסיפס (ב')
ומורה לאנגלית

דפנה טמלר

סוזאן שקור

סוזאן שקור

סייעת חבורת מחברי הפסיפס (ב')

סוזאן שקור

דנה קרן

דנה קרן

מחנכת חבורת מגלי דרך ארץ (ג')
ומורה לאומנות

דנה קרן

עידית דגן

מחנכת חבורת מאמצי הכבוד (ד')

עידית דגן

חנה טרנטיאק

חנה טרנטיאק

מחנכת חבורת מאמצי הכבוד (ד')

חנה טרנטיאק

רעות ליכטמן

רעות ליכטמן

מחנכת חבורת בוני האיתנות (ה')

רעות ליכטמן

?

סוהא דאהר

מחנכת חבורת בוני האיתנות (ה')

סוהא דאהר

?

סאג'דה ענאן

סייעת חבורת בוני האיתנות (ה׳)

סאג'דה ענאן

אביב גלבוע

אביב גלבוע

מחנך חבורת מרחיבי היכולות (ו')
והיסטוריה

אביב גלבוע

הדס מיימון

הדס מיימון

מחנכת חבורת מרחיבי היכולות (ו')

הדס מיימון

יניב שמס

יניב שמיס

מחנך חבורת מעגל השותפות (ז')
ומורה לקולנוע

יניב שמיס

רונית גלובך

רונית ארנולד

יועצת
ומחנכת חבורת לומדי העצמיות (ח')

רונית גלובך

דני ברידג'ר

דני ברידג'ר

מחנך חבורת מוצאי העצמיות (ט'),
מורה לאנגלית דיבייט וארדואינו

דני ברידג'ר

לובה ויטנר

לובה ויטנר

מחכנת חבורת מוצאי העצמיות (ט')
ומורה לפודקסט

לובה ויטנר

?

דגנית מובסוביץ'

מחנכת חבורת דרכים (חנ"מ)

דגנית מובסוביץ'

אורית שוורץ

אורנה סיילור

סייעת חבורת דרכים (חנ"מ)

אורנה סיילור

ענבל ברקוביץ'

מורת שילוב וחנ"מ

וופא דבאח

נועה כהן

נועה כהן

מורה למתמטיקה

נועה כהן

רונית ברנהיים

רונית ברנהיים

מורה למתמטיקה

רונית ברנהיים

אוסי מגן

אוסי מגן

מורה למתמטיקה

אוסי מגן

ליאורה סרוק

ליאורה סרוק

מורה למדעים, דוברי אנגלית
ומובילת פרויקט הקשר עם טאיוואן

ליאורה סרוק

וולא חלאילה

מורה לערבית ומדעים

וולא חלאילה

אנה דיגרמן

אנה דיגרמן

מורה לאנגלית

אנה דיגרמן

מארג׳י בן דרור

מארג׳י בן דרור

מורה לאנגלית

מארג׳י בן דרור

מרים אברהמסון

מרים אברהמסון

מורה לאומנות
ומובילת פרויקט המגן האישי ותערוכת האומנות

מרים אברהמסון

דרורה אוסיה

דרורה אוסיה

מורה למלאכת מחשבת
ואחראית תוכנית הנקודות

דרורה אוסיה

אלכס רוזמן

אלכס רוזמן

מורה למלאכת מחשבת

אלכס רוזמן

נועה הדדי

נועה הדדי

מורה לאומנות

נועה הדדי

אפרת עשירי

אפרת עשירי

מורה לתאטרון ופלייבק

אפרת עשירי

אלעד יפרח

אלעד יפרח

מורה לאומנות ואימפרוביזציה

אלעד יפרח

אורן לב-ארי

אורן לב-ארי

מורה למוזיקה

אורן לב-ארי

חי אור

חי אור

מורה לפעילות חוץ

חי אור

קרן פרנקל

קרן פרנקל

מורה לחינוך גופני,
ריקודים סלוניים ומובילת פרויקט הלכידות

קרן פרנקל

ארטיום ילישביץ

ארטיום ילישביץ

מורה לחינוך גופני

ארטיום ילישביץ

מיה אור

הדרכת טיולים

מיה אור

פראח

פראח פראח

פסיכולוג בית הספר

פראח פראח

רותם שחר

רותם שחר

מזכירה ומנהלנית

רותם שחר

אבטחה

באסם איברהים

מאבטח בית הספר

באסם איברהים

עזיז סואעד

עזיז סואעד

אב הבית של בית הספר

עזיז סואעד